זמן מתנות לילדים - מתוך בלוג The beauty and the tip

03/12/2017

היי כולם מה שלומכם?
לפני כשבוע התקיימו תערוכות הצעצועים לקראת חגי ישראל חנוכה ופורים. בתערוכה החברות השונות מציגות
את החידושים, את מוצרי הדגל ואני תמיד אוהבת לראות מה התחדש בתחום. ביקרתי בגטר, ישראטויס, הקובייה,
הנסיך הקטן ועוד.

 

אתחיל עם חברת גטר קונסיומר הידועה והמוכרת פועלת במספר תחומים עיקריים:
צעצועים ממותגים – החברה מייבאת ומפיצה בארץ צעצועים ממותגים של דיסני (מוצרי הנסיכות והפיות), צבי הנינג’ה, מלחמת הכוכבים, צעצועי התפתחות לתינוקות תוצרת PlayGro, מוצרי “מאשה ודב”, מוצרי “הלו קיטי” ומותגים נוספים.

מוצרי חזרה לבית הספר – החברה מייבאת ומפיצה בארץ תיקים לבית הספר ומוצרי נייר של חברת הגלישה האוסטרלית אוניל (Oneill). כמו כן מביאה החברה מוצרים של חברת ריפליי (Replay), דיסני, סמיילי, פיות הפרחים ועוד.

מתנות ומוצרי פופ – החברה משווקת צעצועים קטנים ומתנות כגון תיקי אוכל לגן, קופות חסכון, תכשיטים ומטריות תוצרת דיסני, בובות, שעונים, צעצועים לימי הולדת ועוד.

בשיווק בובות נסיכות דיסני המוצלחות ואיכותיות במיוחד כל תקופה לפי הנסיכה התורנית שהילדות אוהבות, עדיין רואים את מואהנה ואלייה מצטרפת הוונדר וומן. לליין זה מצטרפות כעת גיבורות העל של DC וונדר וומן, באטגירל, סופרגירל והארלי קווין. בשנים האחרונות המגמה היא ההבנה שהעולם שייך לא רק לגיבורי על אלא גם לגיבורות שמצילות את המצב ולא רק מחכות שיצילו אותן.

 
כמו שאר הבובות של גטר, מדובר בבובות מקוריות ואיכותיות במיוחד. חפשו את המדבקה של גטר על האריזה כדי לוודא מקוריות. כל בובה כזו מהווה השראה ומשחק דמיון בו הכל אפשרי ופתוח והילדות מזדהות עם גיבורות העל וזה מקסים בעיניי.
 
להמשך הכתבה לחצו כאן