חדש מ-Engino – משחקים לממציאים: QBOIDZ קיובוידז

 

אנג'ינו הוא משחק הרכבה איכותי ביותר הכולל דגמים רבים בגדלים שונים ובמורכבויות שונות. קיימים מגוון מארזים כאשר מכל מארז ניתן להרכיב מספר דגמים שונים, החל מ-4 דגמים ועד ל-120 דגמים שונים. חלק מהמארזים כוללים גם מנוע חשמלי, פאנל סולארי, שלט רחוק ועוד.

בין הדגמים להרכבה – מכוניות, מטוסים, מסוקים, רובוטים ועוד, וגם מבנים אדריכליים כמו מגדל אייפל וגשר סידני. המשחקים מיועדים לילדים וילדות מגיל 6 ומעלה ומעודדים יצירתיות ודמיון ומפתחים מוטוריקה עדינה ומיומנויות טכניות. באמצעות המשחק וההרכבה הילדים נחשפים ליסודות ההנדסה ולעקרונות פיזיקאליים ובכך מעשירים את הידע שלהם. והשנה אנג'ינו הוציאה שתי קבוצות חדשות של מוצרים.

קיובוידז (QBOIDZ) – בנייה בבלוקים ללא מאמץ

,       1, סקייטבורד חשמלי מחיר, אולימפוס, מצלמות אולימפוס, מצלמות אולימפוס קומפקטיות

הקיובוידז הוא פטנט חדש מבית אנג'ינו. מעתה ניתן לחבר קוביות אלו באמצעות 6 דפנות הקובייה, בשיטת STACK OR CLICK, ליצירת דגמי משחק תלת מימד מדהימים. כמובן שהמשחק מתאים ומשתלב עם כל ערכות אנג'ינו המוכרות.

,       3, סקייטבורד חשמלי מחיר, אולימפוס, מצלמות אולימפוס, מצלמות אולימפוס קומפקטיות

הערכות מעודדות את ילדי הגן לפתח את יכולותיהם הקוגניטיביות, החברתיות והמוטוריות באמצעות משחק מהנה ויצירתי. פיתוח המוצרים של קיובוידז מבוסס על העקרונות הפדגוגיים העדכניים ביותר של STEM – מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה, במטרה לספק הן לבנות והן לבנים את החוויות, הכישורים והידע הדרושים כדי להתמודד עם ההתקדמות הטכנולוגית של העתיד. בשל המורכבות של כמה דגמים, הגיל המומלץ למשחק הוא 3-6 שנים.

ערכות המשחק החדשות מעבירות את חוויית הלימוד בכיף ובהנאה, ומשלבות לימוד של הנדסה ומכניקה בשילוב עם מוטוריקה עדינה ופיתוח יצירתיות ודמיון בגיל הרך. סדרת הבלוקים משלבת איכות חומרים גבוהה מאוד עם חלקים בעלי יכולת רב חיבורית אשר באמצעותם ניתן לבנות דגמים רבים ולשלב כמובן עם ערכות אנג'ינו נוספות מאותה סדרה.

אספו ושלבו קבוצות לבניית יותר מודלים. כל ערכה מאפשרת יצירת מודלים מרובים במגוון נושאים: מכוניות, בעלי חיים, רכבות, דמויות, מבנים ועוד. הסדרה מתחילה מ-2 דגמים וממשיכה ל-4, 8, 14, 20 ועד 30 דגמים. החלקים בשלל צבעים כגון כחול, אדום, צהוב, לילך, כתום וירוק. כל שילוב התכונות הללו מסקרן את הדמיון של הילדים במשך אינספור שעות של משחק יצירתי וכיפי.

המשחק מצויד ב-3 שנות אחריות.

המחיר: 60-300 ש"ח.

ניתן לרכוש את המוצרים בכל רשתות הצעצועים.

להמשך צפייה בכתבה לחצו כאן

הוסף תגובה חדשה